Prenájom kancelárskych priestorov


Pre realizovanie podnikateľskej činnosti je dôležité disponovať adekvátnymi priestormi. Kancelárske priestory, ktoré budete denne využívať vy alebo vaši zamestnanci, sú často nevyhnutnosťou. My vám ponúkame to pravé riešenie.

 

V centre mesta Žilina


Vlastníme priestory v centre mesta Žilina a ponúkame vám tak možnosť prenájmu kancelárskych priestorov. Lokalita, v ktorej sa kancelárske priestory nachádzajú, je veľmi lukratívna a dostupná. Bezproblémové parkovanie je zabezpečené vďaka blízkosti obchodného centra AUPARK. Naše priestory sú plne zariadené a vybavené kancelárskymi zariadeniami a disponujú taktiež spoločným sociálnym vybavením. V horúcich mesiacoch oceníte, že priestory sú klimatizované. Na firemné porady či obchodné stretnutia môžete využiť zasadaciu miestnosť.

Office

Moderné priestory

Moderne zariadené kancelárie
air-conditioner

Klimatizácia

Klimatizované priestory
restroom

Spoločne priestory

Toalety, kuchynka, zasadačka
Zasadanie

Využitie zasadačky

Možnosť využitia zasadačky so servisom pre obchodné stretnutia

Imidž vašej spoločnosti


Reprezentatívne priestory sú dôležité pre reprezentáciu vašej firmy. Pri stretávaní s klientmi alebo kancelárskej práci je dôležité, aby ste sa cítili komfortne vy, ale aj vaši klienti. Imidž vašej spoločnosti je tvorený množstvom aspektov, ktoré formujú vaše renomé a firemnú identitu.

KONTAKTUJTE NÁS

Telefón


+421 911 522 091

Elektronický kontakt

Napíšte nám cez email


rightoffice@rightoffice.sk