Vedenie účtovníctva


Postaráme sa o komplexné vedenie jednoduchého aj podvojného účtovníctva. Zabezpečíme aj spracovanie účtovnej agendy pre rôzne podnikateľské subjekty. Poskytneme vám ekonomické poradenstvo a zriadenie elektronickej dátovej schránky.

 

Účtovníctvo v Žiline


RIGHT OFFICE ponúka komplexné služby v oblasti vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva podľa platného zákona o účtovníctve, ktorý vydalo Ministerstvo financií Slovenskej republiky. Vedenie účtovníctva ponúkame pre všetkých živnostníkov a obchodné spoločnosti s.r.o., a.s., k.s. aj o.z. Zaoberáme sa vedením účtovnej agendy, mzdami a personalistikou a postaráme sa aj o zriadenie a správu elektronickej dátovej schránky. V prípade potreby poskytneme odborné ekonomické poradenstvo.

ekonomicke

Mzdy a personalistika

postaranie

Ekonomické poradenstvo

email

Elektronická dátová schránka

ludia

Pre živnostníkov aj všetky združenia


Podvojné účtovníctvo


Podvojné účtovníctvo musí viesť každý podnikateľ, ktorý je registrovaný v obchodnom registri. Ide teda o všetky obchodné spoločnosti (s.r.o., a.s., k.s...) a družstvá. Dôležité je z pohľadu účtovníctva viesť podvojné zápisy. Pre účtovné jednotky je podstatné porovnanie nákladov a výnosov počas účtovného obdobia.

KONTAKTUJTE NÁS

Telefón


+421 911 522 091

Elektronický kontakt

Napíšte nám cez email


rightoffice@rightoffice.sk