Zakladanie spoločností


Bez starostí vám sprostredkujeme založenie spoločnosti s ručením obmedzeným (s.r.o.) alebo zakladanie živnosti. Pripravíme všetky potrebné dokumenty, prekonzultujeme všetky úkony a vypracujeme potrebné náležitosti pre úspešné založenie spoločnosti aj s registráciou v obchodnom registri.

 

s.r.o. do vašich rúk


Zakladanie obchodnej spoločnosti dá niekedy v našich podmienkach poriadne zabrať. Množstvo papierovania a času stráveného na úradoch je však minulosťou. Nechajte to na nás. RIGHT OFFICE sa postará o prípravu dokumentov, úhradu poplatkov, vypracovanie a podanie žiadostí až po odovzdanie všetkých potrebných dokumentov do vašich rúk. Vy si len vyberte názov spoločnosti, predmet činností a o zvyšok sa postaráme my. Založenie s.r.o. trvá v priemere 15 – 20 pracovných dní.


Zmeny v obchodnom registri


Počas existencie spoločnosti sa bežne stáva, že nastanú zmeny. Vykonanie zmien je často zložitý a zdĺhavý proces. Rozšírenie predmetu podnikania, zmena obchodného mena alebo sídla spoločnosti. Odborne a profesionálne zrealizujeme zápis zmien do obchodného registra za vás, čím ušetríme váš čas i trpezlivosť.

KONTAKTUJTE NÁS

Telefón


+421 911 522 091

Elektronický kontakt

Napíšte nám cez email


rightoffice@rightoffice.sk